5.ua

Яценюк зустрівся з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном (оновлено)

  У четвер, 13 березня, відразу після засідання Ради безпеки Організації об’єднаних націй у Нью-Йорку прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном.

  Про це повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

  Генеральний секретар протягом всього часу кризи, яка виникла у зв'язку з військовим втручанням Російської федерації на територію Криму, особисто приділяє увагу мобілізації зусиль ООН щодо її врегулювання. У тому числі - шляхом направлення своїх спеціальних представників в Україну.

  Під час зустрічі прем'єр-міністр України наголосив на тому, що загострення в Криму несе загрозу усій архітектурі підтримання миру та безпеки у світі, що своїми діями РФ підриває принципи та норми, закладені у статуті ООН.

  Разом з тим, наголосив Арсеній Яценюк, все ще існує можливість мирного вирішення.

  Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України: "Без каких либо причин заезжать танками, артиллерией на территорию независимого государства – непростительно никому. И история нас всех рассудит. Знаете, кто у нас готовится к референдуму? У нас Москва к референдуму готовится, который проходит на территории Украины. Который мы ни при каких обстоятельствах не признаем, и не только мы. Этот референдум не будет признан никем. Ну, кроме известных стран, которые признавали аналогичные фальшивые референдумы. Поэтому мы обращаемся опять к Российской федерации с настоятельным – подчеркиваю – очень настоятельным вопросом: "Когда мы сядем за стол переговоров?". Украина готова к прозрачным переговорам для стабилизации ситуации".

  Сторони домовилися щодо продовження підтримання постійного контакту.

  Попередній матеріал
  Затримані четверо з організаторів масової бійки у Донецьку (оновлено)
  Наступний матеріал
  Держдума передумала відправляти делегацію на референдум в Крим
  Loading...