Яценюк закликав світ "припинити страждати геополітичним дальтонізмом"

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що для встановлення миру в Україні весь світ повинен виступати як один-єдиний цивілізований демократичний інститут, який намагається встановити  мир і в Україні, і в цілому світі.


  Про це глава уряду заявив на засіданні Кабінету міністрів 12 листопада.

  Він нагадав, що сьогодні відбудеться засідання Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, на якому основним буде українське питання.

  Арсеній Яценюк наголосив, що Мінські домовленості виконуються Україною і не виконуються Росією та терористами, які знаходяться під її контролем. Також він зазначив, що в міжнародній політиці є таке визначення – "червона лінія".

  "Завжди кажуть - якщо перейдуть "червону лінію", то ми приймемо додаткові рішення, ми розглянемо додаткові санкції, посилимо тиск. Хотів би звернутися, щоби світ не страждав геополітичним дальтонізмом. Вже перейдені не десятки, а сотні "червоних ліній", є тисячі загиблих через російську військову агресію", - наголосив Арсеній Яценюк.

  "Україні необхідний мир. Щоб встановити цей мир весь світ повинен виступати як один-єдиний цивілізований демократичний інститут, який бореться за мир і в Україні, і в цілому світі. Все, що в наших силах, ми робимо. У нас тільки сили не безмежні. В особливості коли йдеться про протистояння з ядерною державою, яка озброєна до зубів", -  підкреслив Прем’єр-міністр України.

  За його словами Україна очікує і сподівається "на спільну єдину позицію і на реальну допомогу і підтримку, в тому числі в питаннях фінансових, питаннях макроекономічної політики".

  Він нагадав, що в Україну прибула місія Міжнародного валютного фонду та доручив міністерству фінансів і всім органам центральної державної виконавчої влади невідкладно провести зустрічі з представниками місії МВФ.

  "І сподіваюся, що експерти МВФ допоможуть Національному банку України проводити зважену валютно-курсову політику", - підсумував він.
  Попередній матеріал
  Текст коаліційної угоди планують погодити до кінця тижня
  Наступний матеріал
  У Нігерії дівчина-смертниця підірвала себе біля коледжу, є загиблі