Яценюк закликає Януковича не підписувати закон про прапор Перемоги

  Арсеній Яценюк вважає провокацією схвалений Верховною Радою законопроект про обов’язкове використання червоного прапору Перемоги разом із національною символікою при святкуванні Дня Перемоги 9 травня. Про таке лідер «Фронту змін»заявив в ефірі «5 каналу».
  «З історичного свята, з історичної трагедії зробили, тому що загинули мільйони українців, загинули мільйони людей, не тільки українців, зробили велику провокацію. Я переконаний, що це частина підготовленого плану. Провокацію того, щоб замість того, щоб люди святкували, замість того, щоб люди шанували, замість того, щоб люди підтримували ветеранів, які залишилися, і дійсно висловили свою шану, зараз буде проходити політична боротьба на кістках», - заявив політик.
   
  Яценюк закликав Президента, якщо не ветувати, то хоча б не підписувати відповідний провокативний закон.
   
  «Я ще раз хочу звернутися до Президента. Пане Президенте – не дайте можливість Україну втягнути в ще один конфлікт і в ще одне протистояння, персонально на Вас лежить відповідальність за те, як пройде святкування 9 травня – раз, і друге – чи далі ми будемо поглиблювати розкол української держави, чи Ви все-таке на кінець приймете для себе рішення і це зупинити. Не хочете ветувати закон – не підписуйте його, ви за новою Конституцією можете не підписувати його років двадцять», - закликав Яценюк.
  Попередній матеріал
  Водограї запрацювали у Дніпропетровську [відео]
  Наступний матеріал
  Яценюк переконаний, що в опозиції кожен має відповідати сам за себе
  Теги: