Фото joinfo.ua/

Яценюк заявив про свою відставку

  Глава уряду України заявив про свою відставку з посади.

  Про це він сказав з парламентської трибуни на вечірньому засіданні Верховної Ради України 24 липня.

  Зокрема, Яценюк звинуватив нардепів у відсутності політичної волі до підтримки дій уряду.

  "Розмінювати вузько політичний інтерес на долю держави неприпустимо. Для мене особисто найстрашніше, що сьогодні після того, як розпалася коаліції, коли провалили закон про ГТС. Ми вперше хотіли допустити  європейські і американські компанії до управління ГТС… Мені найбільше боляче, що зараз аплодисменти в Держдумі. Ось хто сьогодні буде святкувати. Я не претендую на абсолютну істину, але історія нам цього не простить. Дай Боже, щоби ми пройшли цей період.
  Я щиро вірю в те, що ці випробування наша країна переживе… Європейський вибір відстояли не ми, а небесна сотня… Ми повинні продемонструвати сьому світові, що  нас є відповідальність і що ми чесні один перед одним. Ми вибори переживемо, але українці зараз втратять віру. Мені важко сказати як людям вселити віру і впевненість. Те, що сьогодні розпалася коаліція і що нема чим платити - це неприпустимо. В цій ситуації, які є варіанти в пливу.
  Перший варіант: розпалась одна коаліція, прем’єр починає формування нової коаліції, тобто треба взяти комуністів і регіоналів. Я це не зроблю ніколи. Є інший варіант - піти у відставку. 
  Я заявляю про відставку у зв’язку з розпадом коаліції і блокування урядових ініціативв", - заявив Арсеній Яценюк нардепам.
  Попередній матеріал
  Сили АТО звільнили північні райони Лисичанська, терористи потрапили в оточення
  Наступний матеріал
  Міжбанк закрився різким подорожчанням доллара США
  Теги:
  Loading...