5.ua

Яценюк задоволений тим, що почув від Заходу про допомогу Україні

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час спілкування в США підкреслив своє задоволення від тих меседжів, що він їх почув від західних політиків. Про це 13 березня заявляється на офіційній сторінці Кабміну.

  "Західний світ відданий тому, щоб зберегти цілісність і незалежність України", - наголосив Арсеній Яценюк під час виступу на Атлантичній Раді у Вашингтоні в ході робочого візиту до США в середу, 12 березня, - Ми дуже цінуємо підтримку, яку надає американський народ, Президент та Уряд США народу України".

  Як наголосив Прем’єр-міністр, дуже важливо, що Європейський Союз та США "говорять в один голос": "Ми отримали дуже чітку заяву, що ЄС та США зроблять усе можливе, щоб підтримати український народ та зберегти Україну".

  "Я задоволений тим, як США та ЄС допомагають нам вийти з кризи", - додав Арсеній Яценюк.

  Він також нагадав, що Україна вже отримала пакет фінансової допомоги від західних партнерів: «Він на столі. Ми ще маємо укласти угоду з МВФ, але ми вже отримали 1 млрд. доларів як гарантії для стабілізації української економіки».

   "Кілька років тому він (президент Путін. – ред.) сказав, що найбільша катастрофа минулого сторіччя – це розпад Радянського Союзу. Я б сказав, що найбільшою катастрофою цього сторіччя було б відновлення Радянського Союзу", - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  Джаред Лето відвідав Майдан
  Наступний матеріал
  Російські авіакомпанії змінюють маршрути, щоб оминути Україну
  Теги:
  Loading...