5.ua

Яценюк: за 3 місяці ми сформували українське військо

  За останні три місяці українська влада змогла сформувати військові сили, які здатні захистити Україну. Про це відзвітував у Верховній Раді прем'єр-міністр України – Арсеній Яценюк.


  Голова Кабміну зазначив, що до вирішення економічних проблем держави додалися й видатки на захист суверенітету України. Зокрема, впродовж весни уряд виділив 10 із половиною мільярдів гривень на потреби національної безпеки та оборони. Також було ухвалене рішення про надання додаткових коштів обсягом понад 6 із половиною мільярдів для Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ та Прикордонної служби. Тепер країна має військо, яке здатне її захистити – наголосив Яценюк.

  "Якщо 20 років єдине що робилося в Збройних силах – це продавали те, що ще можна продати. Якщо в БТРах і танках не те, що пального - акумуляторів не було. Якщо Збройні сили тяжко собі уявляли, як виглядають бронежилети, то за ці 3 місяці ми сформували українське військо, Національну гвардію і сили безпеки в країні. Вони захищають країну", – прем’єр-міністр.

  Попередній матеріал
  В Індії у річницю штурму Золотого храму сталися зіткнення
  Наступний матеріал
  Двоє міліціонерів у Торезі поїхали звільняти свого начальника з полону та зникли без вісті