Яценюк виступив на засіданні Ради Безпеки ООН

  Прем’єр-міністр УкраїниАрсеній Яценюк виступив на засіданні Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку 13 березня. Як повідомляють американські медіа, глава Уряду України повідомив зібранню про останні події на Кримському півострові та звинуватив Росію в агресивних діях.

  "Ця агресія не має жодних причин і передумов. Це абсолютно неприпустимо у 21 столітті розв’язувати будь-які конфлікти з танками, артилерією та армією на території. Російська Федерація порушила низку двосторонніх та багатосторонніх міжнародних угод, підписаних Україною та Росією», - підкреслив Яценюк.

  Глава уркаїнського Уряду зазначив, що військова присутність Росії в Криму чітко ідентифікована. Це російська військова присутність, із російськими номерними знаками на машинах і це не частини Чорноморського флоту РФ.

  "Це не регіональний конфлікт, цей конфлікт виходить за українські кордони. Дозвольте нагадати, що 1994 року Україна відмовилася від атомної зброї, ми відмовилися від третього в світі за розміром арсеналу атомної зброї. І згідно з Будапештським меморандумом його підписанти гарантували територіальну цілісність, суверенність і незалежність української держави, - звернувся Яценюк до членів Ради Безпеки ООН, - Те, як діють наші російські партнери …підриває глобальну безпеку та програму ядерного роззброєння. Адже після цих дій буде дуже складно переконати будь-кого в світі не мати ядерної зброї".

  "Хочу ще раз підкреслити, що українська влада абсолютно відкрита. Ми хочемо реальних переговорів. Ми не хочемо жодної військової агресії», - запевнив всіх український прем’єр.

  Попередній матеріал
  Фермери з Рівненської обалсті довезли харчі до українських вояків в Криму
  Наступний матеріал
  Конституційний суд завершив відкриту частину засідання щодо кримського референдуму
  Теги:
  Loading...