Яценюк пропонує ввести податок на високі пенсії, Герман підтримує

  У своєму законопроекті щодо пенсійної реформи Арсеній Яценюк пропонує вирішити проблему зменшення максимального рівня пенсій шляхом запровадження податку на пенсії розмір яких перевищує 10 мінімальних пенсій. Про таке лідер «Фронту Змін» заявив в ефірі «5 каналу».

  «В моєму законопроекті дуже чітко передбачений шлях, який вирішить цю проблему (проблему скорочення максимального рівня пенсії – ред.), він передбачає наступне: у тому випадку якщо розмір пенсії перевищує 10 мінімальних пенсій, то весь обсяг такого перевищення підлягає обов’язковому оподаткуванню. Це не суперечить Конституції, це дає можливість чітко визначити обмеження пенсій для всіх тих, хто є членами уряду, хто є Народними депутатами», – заяви Яценюк.
   
  Радник Президента Ганна Герман зазначила, що погоджується з ідеєю Арсенія Яценюка, та вважає, парламентській більшості потрібно уважно розглянути його законопроект.
   
  «Арсеній Яценюк - один з лідерів української опозиції, котрий, справді, не критикує голослівно, а подає слушні пропозиції. І я би, якщо це залежало від мене, дослухалася б до його пропозицій і поважно розглядала його законопроект в Верховній Раді. Це би дало добрий сигнал суспільству, що влада подає не тільки свої законопроекти, а й залучає до процесу реформ конструктивну опозицію. Яценюк безперечно належить до людей конструктивних і, я казала би, що тут я з ним була би солідарна у питанні обмеження високих пенсій», – зазначила Герман.

  Попередній матеріал
  Герман: Янукович вже проаналізував звіт «Freedom House»
  Наступний матеріал
  До 37 зросла кількість жертв в Німеччині від бактерії "е-колі"
  Теги: