bykvu.com

Яценюк прокоментував інформацію про володіння майже 25 віллами у США

  Він заявив, що такі закиди - це частина спецоперації проти України

  Екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про намір звернутися до суду щодо поширення в мережі повідомлення про нібито придбання ним 24 вілл у США. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Подаю позов у суд на провокатора, який опублікував "качку" про начебто придбання мною в Маямі 24-х вілл за мільйони доларів... Маю всі підстави заявляти, що фейк про 24 вілли - це частина спецоперації проти країни", - наголосив Яценюк.

  Крім того, він пов'язує появу цього повідомлення зі своїм візитом до Брюсселя, де мав зустрічі з європейськими партнерами, від позиції яких "великою мірою залежить утримання світового антипутінського фронту і збереження та посилення санкцій проти Росії".

  "Такі контакти відслідковують російські спецслужби. Вони знають, що ці міжнародні зустрічі можуть принести багато безсонних ночей кремлівському керівництву, а тому за будь-яку ціну будуть намагатися підірвати довіру Заходу до української дипломатії", - заявляє колишній прем'єр.

  Загалом же заяви про нерухомість у США Яценюк називає "повним абсурдом, скинутим на голови людям, замученим війною, непевністю і переживаннями, виснаженим постійними інформаційними атаками, а від того дуже вразливим".

  "Це давно оголошена війна не проти мене особисто, а проти кожного громадянина з метою дезорієнтації і втрати довіри у власну державу", - наголошує Яценюк. 

  Нагадаємо, 1 грудня Лещенко відповів на виявлені порушення в оформленні квартири в Києві. Депутат заявив, що його прослуховують та переслідують.

  Попередній матеріал
  Екс-заступник голови СБУ: Наразі оголошення підозри у держзраді вигідне Онищенку
  Наступний матеріал
  Діагностичний корпус "Охматдиту" відкриють до 1 липня 2017 року – Супрун
  Теги:
  Loading...
  Держдеп США: Підтримка України з боку США та санкції завадили планам Путіна окупувати Київ

  Держдеп США: Підтримка України з боку США та санкції завадили планам Путіна окупувати Київ

  Олександра Кужель розповіла, чому Яценюк пішов від Тимошенко

  Олександра Кужель розповіла, чому Яценюк пішов від Тимошенко