5.ua

Яценюк про санкції проти Росії: настав час платити

  Розширення санкцій з боку США та ЄС є сигналом того, що для Росії "настав час платити за порушення міжнародного права та військову агресію". Так прокоментував рішення щодо обмежень для російської економіки прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.


  На його думку, після цього офіційна Москва має негайно припинити постачання зброї та грошей терористам, які воюють на Сході нашої держави. Йдеться про "десятки танків, ПЗРК, новітнього обладнання і озброєних і натренованих агентів ФСБ і ГРУ, які знаходяться в Донецьку і Луганську, які координують діяльність цих бандитів, які отримують кошти і фінансування з боку РФ".

  Голова українського уряду вкотре звернувся до президента Російської федерації Володимира Путіна: "Вистачить уже, Володимир Володимирович! Надо уже прекращать строить "великую Россию" за счет Украины, а то Украина сохранится, а "великой России" так и не будет".

  Нагадаємо, напередодні вночі США та ЄС запровадили нові санкції проти Росії. Путін відповів на такий крок звинуваченнями на адресу США.
  Попередній матеріал
  РНБО надало докази заїзду російських "Градів" до України
  Наступний матеріал
  ЄС закликає Київ не зволікати з ратифікацією Угоди про асоціацію
  Loading...