5.ua

Яценюк назвав те, з чим зараз бореться країна

  Україна зараз бореться з двома агресорами: перший зовнішній – це Російська Федерація та  другий агресор є внутрішнім (корупція, безлад, безвідповідальність).


  "Подолавши цих двох агресорів, ми зможемо перемогти", - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду 10 вересня, повідомляє "Урядовий портал".

  Зазначено, що в засіданні Кабміну взяли участь Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради  Олександр Турчинов, голови обласних державних адміністрацій та міста Київ.

  Глава Уряду  наголосив, що військова організація України – це "не що інше, як пострадянське міністерство оборони", яке потребує негайного реформування.

  "Без радикальних змін в системі туди можна ще десятки мільярдів відправити, і толку не буде ніякого. Тому перше питання – це модернізація військової організації в країні. І для цього нам необхідно отримати не тільки зброю, а й фахівців, які здатні змінити якісну логістику військової організації", - підкреслив Яценюк.

  Ще одне питання, яке, за словами Арсенія Яценюка, необхідно обговорити – це "проект "Стіна": "Це оборонні укріплення, які треба будувати дешево і швидко".

  Третє питання, підкреслив Глава Уряду, стосується національної економіки.

  "Економіка знаходиться в стані війни. Ми можемо внести десятки законів у Парламент, сотні нормативно-правових актів, ми підготували реформи, - але жоден інвестор не зайде в країну, якщо в країну зайшли російські війська з танками, "Градами" і диверсантами", - зазначив прем’єр.

  "Не вирішивши питання зупинки війни, відправки російських військ на бази дислокації - хай Путіна охороняють - і відновлення кордону, на території України ніяка реформа не буде реалізована. Тому що війна зараз є основним фактором. Країні потрібен мир, і ми зобов’язані зробити все для цього", - наголосив Арсеній Яценюк.

  Прем’єр-міністр повідомив, що на порядку денному сьогоднішнього засідання Уряду є декілька важливих питань, ключове з яких – забезпечення обороноздатності держави. Буде також заслухана доповідь Голови Державної прикордонної служби з питання облаштування українсько-російського кордону, а також Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій - щодо заходів стосовно цивільного захисту громадян України.

  Нагадаємо, 5 вересня 2014 в Мінську тристороння контактна група Україна-Росія-ОБСЄ підписала з представниками так званих "Донецької народної республіки" і "Луганської народної республіки" протокол про припинення вогню з 18:00 того ж дня. Протокол включає 12 пунктів.
  Попередній матеріал
  Бжезінський закликає Захід дати Україні зброю
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" анонсує поновлення газових перемов із Росією
  Теги:
  Loading...