5.ua

Яценюк: на нашу країну здійснена військова агресія

  Переглянути рішення щодо нелегітимного референдуму вимагає від кримського парламенту Верховна Рада. За відповідну заяву сьогодні проголосували 255 народних обранців із 324 присутніх. Вони заявили – проведення плебісциту у Криму не відповідає українській Конституції.

  Також Рада планує спрямувати звернення до Венеційської комісії, яка має дати правову оцінку ухваленому в Сімферополі рішенню. Водночас, глава українського уряду Арсеній Яценюк запевнив – вирішувати кримську кризу планують лише дипломатичним шляхом.

  Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України: «Ми нічого ні в кого не просимо, ми просимо тільки одне. На нашу країну здійснена військова агресія. Ті, хто гарантували, що цієї агресії не буде – з одного боку повинні відвести війська, а з іншого боку – повинні захистити незалежну суверенну державу. Це вимога країни!»

  Ігор Тенюх, в.о. міністра оборони: «Де-юре відкритої агресії немає, керівництво Російської федерації не визнає причетність своїх військ до подій в Криму. Все, що відбувається – зводиться до «визвольних дій загонів самооборони» автономії. Була допущена воєнно-політична та воєнно-стратегічна помилка щодо визначення відповідних векторів, активованих загроз до держави. Ми ніколи не розглядали небезпеку з боку Росії».

  Попередній матеріал
  У кримське селище Чорноморське в’їхала військова колона
  Наступний матеріал
  Росія блокує критику своїх дій в Радбезі ООН - дипломати
  Теги:
  Loading...