Уряд схвалив проект указу про демаркацію кордону з путінською Росією

  Проект указу Президента про односторонню демаркацію кордону з Росією схвалив сьогодні уряд. Про це заявив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

  За його словами, вже є доручення уряду розробити план дій щодо реалізації проекту. Тож, тепер варто чекати на остаточний указ Президента Петра Порошенка, в якому будуть чітко розподілені функції міністерств та відомств, відповідальних за розмежування території.
  Нагадаємо, влітку цього року Рада нацбезпеки та оборони рекомендувала уряду розробити програму демаркації. Загальна протяжність спільного з Росією кордону становить 2295 кілометрів.
  "Я хотів би, щоби ми прийняли проект указу Президента України, який передбачає початок проведення одностороннього позначення лінії державного кордону між Україною і Росією. Росія вкотре не виконує своїх зобов’язань і спільна україно-російська демаркаційна комісія так і не працює. Тому уряд приймає рішення щодо прийняття проекту указу Президента про одностороннє позначення лінії державного кордону, і відповідне облаштування лінії державного кордону і продовження реалізації проекту "Європейський вал"", – заявив прем’єр.

  Попередній матеріал
  На Донбасі воює 40 тис. російських військових - радник Президента
  Наступний матеріал
  Прикордонники виявили схованку боєприпасів російських диверсантів