Яценюк ініціює закон, який забороняє анулювати ліцензії телеканалів (відео)

  Скандал з позбавленням 5 каналу та телеканалу ТВі частот на інформаційне мовлення провокує зміни до українського законодавства. Закон, за яким буде заборонено анулювати ліцензії телеканалів, ініціював Арсеній Яценюк. Екс-кандидат у Президенти, лідер "Фронту змін" також пропонує відновити парламентський контроль за ситуацією зі свободою слова.

  Яценюк закликає всі політсили підтримати законопроект про посиленняя гарантій свободи слова, вже зареєстрований у Верховній Раді. Документ передбачає, що цензура має переслідуватися кримінально. А її проявами - можуть бути дії не лише представників влади, але й власників ЗМІ, їхніх керівників та головних редакторів.

  Арсеній Яценюк, народний депутат, НУ-НС: "Я не можу оминути ситуацію, що склалася навколо 5 каналу і каналу ТВі. І хотів би запропонувати рішення. Мною був внесений законопроект, який передбачає, перше - заборону анулювання ліцензій. Це, зокрема, ліцензії, видані 5 каналу, ТВІ і Інтеру. Друге - законопроект передбачає державні гарантії права власності на телерадіоорганізацію". 

  Попередній матеріал
  Радбез ООН ухвалив нову резолюцію щодо санкцій проти Ірана
  Наступний матеріал
  Жванія закликав Президента втрутитися в ситуацію з 5 каналом та ТВі
  Теги: