5.ua

Ярош закликав Турчинова озброїти громадян

  Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош звернувся до в.о. президента України Олександра Турчинова із закликом до термінового озброєння громадян. Відповідний текст заяви оприлюднила прес-служба організації 25 квітня.

  Приводом для надзвичайних рішень Дмитро Ярош називає високу вірогідність військової агресії Росії проти України.
  "До широкомасштабного військового вторгнення Росії в Україну можуть лишатися лічені дні. В цій ситуації єдиною можливістю змусити агресора відмовитися від своїх намірів є загроза загальнонародної партизанської війни проти окупантів", - зауважив Ярош.
  Він висловив впевненість, що зараз українська влада має негайно розпочати масове озброєння громадян, "зокрема добровольчих патріотичних формувань" .
  Також лідер "Правого сектора" поклав відповідальність на державне керівництво України за кількість жертв російської агресії в разі якщо громадяни лишаться беззбройними.
  "Сьогодні виключно від Вашого рішення залежить, ціною якої крові буде оплачена наша боротьба та перемога українського народу, - зауважив Ярош Турчинову, - Саме сьогодні, залишивши партійні амбіції та символіки і взявши до рук зброю, ми всі свідомі громадяни, маємо стати єдиним організмом, єдиною Українською народною армією."
  Попередній матеріал
  Опитування: найбільші шанси стати міським головою Києва - у Кличка
  Наступний матеріал
  Закатований студент перед смертю міг бути у полоні сепаратистів - мати