Янукович віддав до ВР Закон про об`єднання суспільства і позаблоковий статус

  Верховна Рада у четвер має розглянути внесений до парламенту президентом Віктором Януковичем проект закону «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики України». Відповідний документ Глава Держави підписав за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони.

  Необхідність його розгляду на засіданні РНБО пов’язана з тим, що подальше зволікання із врегулюванням цього питання створює загрозу національній безпеці та національним інтересам України, вважає президент.

  Серед пріоритетних цілей внутрішньої політики – об`єднання суспільства. Зовнішньополітичні  ж напрямки залишаються не змінними. Так само, Україна залишається позаблоковою державою.

  Віктор Янукович, президент України: "У проекті ми чітко визначаємо найвищу пріоритетність європейського стратегічного курсу України. Це – основний вектор нашого розвитку, що визначає зміст суспільних перетворень і основну спрямованість нашої зовнішньої та внутрішньої політики. Наступна позиція у зовнішньополітичному блоці – стратегічне партнерство з Росією. Стратегічні відносини з США були і залишаються важливим напрямом нашої зовнішньої політики".

  Попередній матеріал
  Росія передала Польщі копії чорних скриньок з літака Качинського
  Наступний матеріал
  У Києві зростуть тарифи на гарячу воду та опалення
  Теги: