Янукович приніс на нараду наркотики (відео)

  Віктор Янукович приніс на нараду з керівниками правоохоронних та інших державних органів наркотики . Їх за дорученням президента придбало через інтернет-магазин управління справами його адміністрації. Так Глава Держави хотів довести безпорадність чиновників у боротьбі з обігом наркотичних речовин.

  Віктор Янукович: "Оце розповсюджувалося через засоби масової інформації... Марихуана, кокаїн, психотропні речовини... Пане, міністр."

  Віктор Янукович зазначив, що не бачить жодної ініціативи з боку силових структур і Мін-охорони здоров`я щодо протидії обігу небезпечних речовин через інтернет. І доручив створити комплексну програму для боротьби з незаконним обігом наркотиків і заблокувати шкідливі сайти. Заступник глави Адміністраціїї Президента Геннадій Васильєв додав, що в мережі існує близько 16-ти тисяч адрес та оголошень з пропозицією придбати наркотики. І детально розповів схему, за якою відбувалася контрольна закупка наркотичних речовин.

  Геннадій Васильєв, заступник глави Адміністрації Президента: "За електронною адресою... нам з Москви повідомили про місце в Києві, де є наркотики, і детальну схему по їх виїмці."  Попередній матеріал
  Від сьогодні в Євросоюзі головує Бельгія
  Наступний матеріал
  США: 5 українців звинувачують у торгівлі людьми
  Теги: