Янукович не зацікавлений у маніпуляціях довкола справи Гонгадзе, - Ющенко

  Віктор Ющенко переконаний, Президент Віктор Янукович не зацікавлений у маніпуляціях довкола справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Про таке третій Президент заявив в інтерв’ю «5 каналу»
  «Чи зацікавлений Президент сьогодні у якихось маніпуляціях (довкола справи Кучми – ред.) – малоймовірно», - переконаний Ющенко.
   
  Ющенко вважає, що хоча в Президента і є аргументи для захисту Кучми у нинішній Янукович цього робити не стани, бо це дуже ризикована для його політичної кар’єри і для усієї влади.
   
  «У нього (Президента Януковича – ред.) можуть бути аргументи, бо Кучма – це та людина яка його політично зробила і привела до влади, і тут треба коректним бути, принаймні», - зазначив екс-президент.
   
  Версію, про зазіхання влади на статки зятя Кучми Пінчука, Віктор Ющенко також відкидає.
   
  «Хтось каже, що є зазіхання на канали і активи Пінчука, що морально може бути, але я не уявляю це фізично. Наприклад, через 2-3 роки переходять активи Пінчука до когось з оточення Януковича. Ви уявляєте, яку ціну треба заплатить? Морально, я маю на увазі. Взагалі, як вийти на люди і пояснити, що ж трапилось. Тут шкура вичинки не варта», - Підкреслив Ющенко
   
  «Якщо говорити про слідство – чи міг бути реально задіяний Президент, наприклад, щоб загальмувати слідство чи його скоригувати? От я уявляю собі таку картину: в ході слідства викривається обставина при якій Пукач робить певну заяву, що я казав так, а президент сказав ось так. Ви уявляєте, яка бомба в суспільстві буде? Ради чого жертвувати?», - зауважив політик.
   
  «Чим треба керуватися, щоб така версія імовірна була? Тобто я її не відкидаю, але це дуже тупа версія, дуже тупа…Мені здається Януковичу як Президенту требу умити руки і сказати – слідство йде, хай воно вирішує Це початок кінця нинішньої влади, якщо вона піде на маніпуляції. Воно їй вилізе, це шило», - заявив третій Президент.
   
  Ющенко підкреслив, що політична фаза цієї справи ще попереду.

  «Арешт генерала Пукача привів до того, що політична  фаза слідства ще відбудеться і ми це побачимо», - додав він.
  Попередній матеріал
  Україна майже вичерпала свій потенціал на російському ринку, - Ющенко
  Наступний матеріал
  Із Лівії у Києв повернуться 19 громадян України
  Теги: