5.ua

Янукович не хоче розповідати ЗМІ про зустріч з Путіним [відео]

   

  Віктор Янукович, президент України: «Сподіваюся, що та програма, яку запропонував "Газпром", і "Нафтогаз" зі свого боку бачить також свої можливості. Я думаю, ми з вами не будемо перешкоджати їх домовленостям, і відрегулюємо ці питання на засадах взаємної вигоди… Українські товаровиробники з нетерпінням очікують вирішення цього питання».

  Нагадаємо, раніше українські урядовці розраховували, що під час сьогоднішніх перемов у Москві буде розглянуто питання зниження ціни російського газу для України. Водночас, прем’єр Микола Азаров заявляв: планують говорити про відновлення консультацій щодо створення тристороннього газового консорціуму за участю Європи. Натомість, сьогодні чільник газового монополіста Олексій Міллер заявив: "Газпром" не обговорює з "Нафтогазом" питання створення консорціуму. 

  Тим часом, прес-конференції за підсумками зустрічі двох президентів – не буде. Про таке пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» редактор радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов. Попросила не проводити зустріч із пресою українська сторона, пише Венедиктов.

  Попередній матеріал
  Сьогодні на Євромайдані обговорять візит Януковича до Росії [відео]
  Наступний матеріал
  Проросійські організації зібрали на мітинг у Сімферополі до 300 активістів [відео]
  Теги:
  Loading...