5.ua

Янукович хоче бути посередником між ЄС та ЄврАзС [відео]

  Про ключову роль України в можливості створення єдиного економічного європейського простору заявив Віктор Янукович. Про це Президент повідомив під час вступного слова на регіональному засіданні всесвітнього економічного форуму, який розпочався сьогодні у столиці.

  Янукович наголосив: майбутнє підписання Угоди про асоціацію із ЄС стане початком нових відносин як з Євросоюзом, так і країнами євро-азійської зони. Гарант зауважив й на необхідності змін в екологічній політиці – зважаючи на розвиток нових енергетичних технологій. Важливим підґрунтям для розвитку економіки, на думку Президента, є й приплив іноземних інвестицій. Зближення з Євросоюзом є оптимальною моделлю, на якій будуватиметься національна модернізація.

  Віктор Янукович, Президент України: «Україна, на території якої знаходиться географічний центр Європи, могла би відіграти роль сполучної ланки між Європейським союзом та Євразійським союзом, забезпечуючи поступове створення єдиного європейського економічного простору. А в широкому плані – зіграти роль міжцивілізаційного порталу для країн Євроатлантики та Євразії – насамперед, з Росією та Китаєм».

  Попередній матеріал
  У Таджикистані обирають президента
  Наступний матеріал
  Сьогодні комітет ВРУ нарешті повинен розглянути законопроекти щодо лікування в’язнів
  Теги:
  Loading...