5.ua

Янукович і Земан не дали чіткої відповіді щодо долі Тимошенко [відео]

  Президент Віктор Янукович анонсує законопроект, який дозволить лікування екс-прем’єра Юлії Тимошенко за кордоном. Документ, за словами голови держави, буде внесено вже найближчим часом до парламенту. Проте Янукович не уточнив – за чиїм авторством буде законопроект. Заява пролунала після зустрічі українського та чеського президентів.

  Чільник Чехії Мілош Земан підтвердив, що під час зустрічі з Віктором Януковичем питання екс-прем’єра було одним із ключових. Однак, воно вимагає певного підходу. На запитання журналістів про його особисті прогнози щодо вирішення проблеми – Мілош Земан відбувся жартом.

  Нагадаємо, раніше президент Чехії заявляв про необхідність звільнення Юлії Тимошенко.

  Віктор Янукович, президент України: «Законодавству України потрібно сьогодні прийняття окремого закону, який би дозволяв громадянам України в разі необхідності мати можливість лікуватися за кордоном. Такий законопроект найближчим часом буде внесено на розгляд парламенту».

  Мілош Земан, президент Чехії: «Дійсно, ця проблема є досить делікатною і вимагає відповідного закону. Я вважаю, що передчасна медіалізація цього питання була б швидше на шкоду, аніж на користь. І все-таки, скажу, що я на вірогідність помилування колишнього екс-прем`єра даю від нуля до ста відсотків».

  Попередній матеріал
  Як взяти хабар і не облажатись? Інструкція мінюсту [відео]
  Наступний матеріал
  Рибак очікує кількох законопроектів щодо лікування в’язнів за кордоном [відео]