5.ua

Янукович відкрив третю сесію ВР VII скликання [відео]

  Третю сесію сьомого скликання Парламенту урочисто відкрили. На церемонію завітав Президент Віктор Янукович та повний склад уряду на чолі з прем'єром Миколою Азаровим.

   

  Після гарант виступив перед обранцями з промовою. Говорив переважно про підготовку до підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі. І просив не протиставляти євроінтеграцію з відносинами з Росією. Та опозицію виступ Президента не вдовольнив. Кажуть: Глава Держави відповів не на всі важливі питання.

  Віктор Янукович, Президент України: "Найперше і найбільш актуальне питання для цієї сесії це прийняття пакету законів, потрібних для подальшого просування у європейському напрямі. Це домашнє завдання, яке має виконати український парламент напередодні Вільнюського саміту, аби Україна змогла підписати Угоду про асоціацію з ЄС та розширену Угоду про зону вільної торгівлі з ЄС. Асоціація з ЄС потрібна не владі чи опозиції, а Україні.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО "Батьківщина": "Він коли адресував, що потрібні політичні протистояння зменшити - це він, певно, сам собі розповідав. Тому що для них - основне завдання - це вибори 2015 року. А для нас - основне завдання - це перемога України і членство в ЄС".


  Попередній матеріал
  Італійський митець створив гігантський портрет Папи Римського [відео]
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Одесі [відео]
  Теги:
  Loading...