Якщо Кернес не переможе у Харкові - у ПР зроблять відповідні висновки

  Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов упевнений, що ПР збереже підтримку виборців у Харкові. Про це він сказав в інтерв`ю інтернет-виданню "Главком",- передає ІА "Українські новини".
  "Харків ми ніколи не втратимо. І харків`яни це розуміють, і ми це розуміємо. Якщо результат виборів там буде відрізнятися від того, котрий ми очікуємо, це для нас трагедією не стане. Хоча ще невідомо, який там буде результат", - сказав Єфремова, коментуючи очікувані результати виборів у місті.

  На думку депутата, якщо кандидат від ПР на виборах мера міста Геннадій Кернес не здобуде переконливої перемоги, у партії повинні проаналізувати причини цього.

  "Це має змусити замислитися, чому так відбувається, і зробити відповідні висновки. Нормальні люди не катають істерику, а роблять висновки, тому й ми вчинемо так само. Ми проаналізуємо ситуацію, зрозуміємо, чому так відбулося, і зробимо відповідні висновки", - заявив він.

  Єфремов також повідомив, що за результатами місцевих виборів ПР буде намагатися сформувати в місцевих радах більшість самостійно або разом із фракцією Комуністичної партії.

  Нагадаємо, за результатами екзит-полу, проведеного компанією GFK на замовлення партії Єдиний центр, на виборах міського голови у Харкові лідирує опозиціонер Арсен Аваков (34.73%), випередивши провладного Генадія Кернеса на майже 4 відсотки (30.89%). Партія Регіонів це заперечує і демонструє свій результат екзит-полу - на користь Кернеса. В ефірі "5 каналу" Г.Кернес озвучив такі дані: А. Аваков - 31,9%, Г.Кернес - 33,4%.
  Попередній матеріал
  У психлікарні 78 бюлетенів рахували до 4:00 ранку
  Наступний матеріал
  Гурвіц має намір оскаржити результати виборів
  Теги: