Як Януковичу повертатимуть повноваження Кучми? [відео]

  Депресія - услід за радістю перемог - може настати на Банковій. Ось-ось закінчуються мрії. Відкриті слухання у Конституційному суді щодо політреформи - відбулися, попереду - розгляд у закритому режимі і - вердикт. Який не підлягає оскарженню.
  Влада не приховує, опозиція та експертне середовище не сумніваються: судді винесуть негативний вердикт закону "чотирьох двійок", що ввів у дію конституційні зміни і звузив повноваження президента на користь Верховної Ради.  Влада не приховує, опозиція та  експерте середовище не сумніваються - Віктор Янукович поверне собі повноваження Леоніда Кучми.

  Але зберігається головна інтрига - яким чином?

  Досі широко обговорювали варіант, що судді скасують закон "чотирьох двійок" як ухвалений із порушенням процедури і запропонують парламенту заповнити пробіл, який внаслідок цього виникне у правовому полі.

  Зараз припускають: висновок суддів буде таким, що додаткових парламентських рішень не знадобиться. Принаймні це прогнозує видання "Дзеркало тижня".

  Зрештою, головна інтрига - що далі? Скорочення чи продовження каденції Верховної Ради, хто пан, а хто пропав з найвищих посадовців та органів влади?

  Попередній матеріал
  Масштабне ДТП під Берліном: 12 загиблих, 30 поранених [відео]
  Наступний матеріал
  Український екіпаж звільнився з піратського полону
  Теги: