Як почуваються побиті регіоналами БЮТівці [репортаж, відео]

  Струс мозку, вивхнута щелепа, розбита голова. Це коротки перелік травм, які отримали депутати.

  У нього вивихнута щелепа і струс мозку. Та кілька гематом по тілу. Михайло Волинець, який як керівник профспілки опікується працівниками вугільної промисловості, вчора на собі відчув – що таке – виробнича травма. Ці травми – уже поза робочим часом – йому нанесли колеги по парламенту. Коли прорвалися до заблокованої бютівцями сесійної зали. Волинець пам`ятає і тверді кулаки опонентів, і зовсім немякий парламентський стілець. 

  Михайло Волинець: "Мене вдарив депутат Цюрко, я намагався захистити Кравчука, а потім на мене обрушився стілець".

  Один з найстарших БЮТівців – 70-річний Юрій Гнаткевич – свого нападника пам`ятає погано. Єдине, що закарбувалося в пам`яті – параметри регіонала. Під два метри. З великими кулаками. Під такий опис підходить щонайменше двоє опонентів – екс-баскетболіст Олександр Волков та особливо активний під час ратифікації Чорноморських угод Олег Царьов. Після спілкування з неідентифікованою особою Гнаткевича з Парламенту винесли на ношах. Згадуючи вчорашнє, каже – він і далі б відстоював інтереси партії, але побоявся залишитися без… зубів.

  Юрій Гнаткевич: "Я тільки бачив - суне з такими кулаками на мене".

  Крім Гнаткевича і Волинця, в не той час і не в тому місці – на БЮТівській передовій – опинилися ще четверо обранців - Євген Суслов, Василь Кравчук, Микола Петрук та Володимир Бондаренко. Після спілкування з регіоналами у всіх них лікарі зафіксували травми різної важкості. Всі вони вже написали заяви до прокуратури. З конкретними прізвищами кривдників - Петро Цюрко, Дмитро Саламатін, Вадим Столар, Олег Царьов, Анатолій Горбатюк, Олександри Пеклушенко та Волков. Чекати на відповідь силовиків частина депутатів буде в урядовій лікарі Феофанія. За заявами меншовиків, декому з них лікарі на найближче майбутнє заборонили будь-які активні рухи.

  Попередній матеріал
  Ліна Костенко презентувала свій перший прозовий роман [репортаж]
  Наступний матеріал
  Як блокувався Парламент у часи прем`єрства Тимошенко [репортаж, відео]
  Теги: