Як льотчики готуються до Дня Повітряних Сил [відео]

  До Дня Повітряних Сил - готуються українські льотчики. Це свято в Україні відзначають щорічно у першу неділю серпня. Напередодні свята професійні авіатори поділились секретами своєї роботи Із журналістами. Серед них був і Андрій Ковальов.

  Ось таким ритуалом - щодня солдати та офіцери розпочинають бойове чергування. Лунає команда - "Небо". Над хмарами - ворожий об`єкт. Це сигнал до вильоту на перехоплення. Льотчику Олександру Блискуну - такий стиль роботи - до вподоби.

  Щоби сісти за штурвал винищувача, потрібні роки підготовки, а згодом щоденні тренування. Для цього у частині є тренажер, який імітує політ за штурвалом Міг - 29.

  Очима повітряних сил називають такі радіолокаційні станції. Вони фіксують появу порушників у небі. Нині, кажуть, найчастіше тривоги спричиняють не ворожі літаки, а гелікоптери вітчизняних багатіїв.

  Андрій Ковальов, 5 канал: "У повітряних силах, окрім літаків на сторожі українського неба стоять також і великі зенітно - ракетні комплекси. Ось така станція фіксує наближення ворожої цілі у небі і передає інформацію на командний пунк, - де командир має лічені секунди, щоб на те, щоби ухвалити рішення про знищення ворога - ось такими зенітними ракетами".

  Льотчики хваляться, тепер літати стали більше та й парк літаків збільшився.

  Літаки Міг - 29 із написами "Українські соколи" на льотному полі - невипадково.

  Керівництво повітряних сил зізнається - вирішили відродити знамениту пілотажну групу.

  До свого професійного свята - льотчики мають єдину - традиційну - мрію, якомога частіше підійматися у небо.

  Андрій Ковальов, Андрій Верстюк , 5 канал

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську зі спекою борються городяни, влада і церква [відео]
  Наступний матеріал
  В Італії вирішують питання про екстрадицію майора Мельниченка
  Теги: