У Харківській області виявили близько 100 фальшивих переселенців

  Після розслідування профільні служби припинили соціальні виплати

  У Харківській області близько сотні громадян отримували пенсію і соціальну допомогу, залишаючись надалі на територіях, підконтрольних бойовикам. Це виявила спеціальна комісія Харківської облдержадміністрації після ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, які прибули в область із Донбасу.
  Як повідомила заступник директора департаменту праці і соціального захисту населення Харківської ОДА Тетяна Єрміліна, соціальні виплати цим особам призупинено після з’ясування, що вони не перебувають за вказаними адресами, повідомляє УНІАН з посиланням на Радіо Свобода.

  "У нас було доручення прем’єр-міністра Арсенія Яценюка створити комісії, до складу якої входили представники Державної служби міграції, МВС, Пенсійного фонду, управлінь соцзахисту, Центрузайнятості, ми виїжджали за вказаними адресами, але на жаль, сусіди та господар житла підписували акт про те, що тут такий не мешкає. Таким чином по області ми виявили близько ста чоловік. Після складення таких актів ми припинили соціальні виплати", – повідомила Тетяна Єрміліна.

  Попередній матеріал
  У Камбоджі тест виявив велику кількість ВІЛ-інфікованих
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську вперше визнано учасником бойових дій загиблого добровольця

  Кількість переселенців з Криму і Сходу перевищила 570 000 осіб

  UNICEF нарахував 130 тис. дітей-переселенців з Донбасу

  До Вінниці приїхали учні-переселенці з Луганщини

  НБУ визнав кримчан-переселенців резидентами України