5.ua

Виходці з Партії регіонів створюють Партію розвитку

  Новостворена Партія розвитку (ПР) України збирає під свої знамена представників "демократичного крила" Партії регіонів і заявляє про готовність до позачергових парламентських виборів. Про це 13 червня сказав один лідерів новоствореної партії Юрій Мірошниченко на прес-конференції.

  "Ми бачимо, що нова влада не розуміє логіку жителів Донбасу, зокрема, Донецької та Луганської областей, тому ми виступили модераторами об'єднання прогресивного або демократичного крила Партії регіонів і помірних проукраїнських виборців, які голосували за центристські політичні сили", - сказав журналістам Мірошниченко.
  При цьому він повідомив, що з Партії регіонів, яка донедавна формально налічувала 1,5 млн членів, на цей час вийшло близько 1 млн осіб.
  Крім того, Мірошниченко зазначив, що новостворена партія не буде лише східної та вузько регіональної силою.
  "Ми є державники, ми сприймаємо і підтримуємо європейські цінності в Україні, ми не пропонуємо Україну розшматувати на якісь федеральні округи, які будуть жити кожен своїм життям", - сказав він.
  Партія розвитку України позиціонує себе в опозиції до чинної влади, але не опозиції до України, додав він.
  "Ми не будемо радикальною політичною силою у протиставленні Сходу і Заходу країни, ми будемо конструктивні в співробітництві, але принципові в захисті національних інтересів України ... До того, це буде не антиросійська сила", - зазначив політик.
  Мірошниченко також повідомив, що на 21 червня заплановано проведення з'їзду Партії розвитку України.
  Треба зазначити, що Партія розвитку України створена на формальній базі Прогресивно демократичної партії. В.о.керівника партії зараз обрано Сергія Ларіна, колишнього заступника глави Адміністрації президента Януковича.
  Попередній матеріал
  НАТО: російські танки в Україні свідчать про ескалацію кризи
  Наступний матеріал
  На Банковій відбувся перший мітинг після інавгурації нового Президента – вимагали люстрації
  Теги:
  Loading...