5.ua

Вибори-2014: реакція політичних сил

  У штабі "Народного фронту" результати екзит-полів споглядають лише журналісти - політики тішаться другому непрогнозованому місцю деінде. Вже після оголошення замірів номер четвертий не сумнівається в кандидатурі майбутнього прем'єра.


  Для номера другого Тетяни Чорновол цей результат очікуваний.

  Прем'єр тішить свій штаб присутністю незадовго до опівночі. без відповідей на запитання, але з анонсами. приїхав, каже, після зустрічі з президентом. поговорили про майбутню коаліцію, і по - штабам. президент - у свій, в мистецький арсенал. там чекали кращих результатів - тепер міркують, чому виборці щедро роздали провладні симпатії ще й "Народному фронту".

  В опозиційній команді - колишні Януковича. Засіли за столиками у давно обмилованому дорогому готелі.  Учасники Євромайдану сподівалися їх не побачити у новій Раді. Але побачать. Глава адміністрації Януковича тепер буде депутатом. Анонсує - нароблять ще більше, ніж досі. І не розуміє реакції журналіста на такий анонс.

  У штабі Тимошенко - до ночі після виборів підійшли грунтовно. хоча тут теж нема причини заїдати невдачу: результат кращий за прогнозований соціологами. Але не такий як колись.

  Чи будуть "свободівці" в Раді - ще рахує Центрвиборчком. Переможці компанії вже розпочали розмову про майбутню коаліцію. Опозиційний блок і команду Ляшка - обіцяють не запрошувати. 

  Ольга Сніцарчук, Ольга Петрів
  Попередній матеріал
  Результати виборів: опрацьовано 68,48% протоколів
  Наступний матеріал
  Іноземні і вітчизняні спостерігачі визнали вибори до Верховної Ради