5.ua

Вступ до НАТО підтримує 52% українських громадян - соцопитування

  Більше половини громадян (52%) готові підтримати вступ України до НАТО на всеукраїнському референдумі, якби такий відбувався найближчої неділі.

  Про це свідчать результати соцопитування GfK Ukraine, оприлюднені 29 вересня.

  При тому, проти вступу України до НАТО категорично висловилися 19%, а ще 18% опитаних громадян зізналися, що не голосували б на такому референдумі, та ще 10% не визначилися зі своїм ставленням до цього питання.

  Традиційно, найбільша підтримка вступу до НАТО серед мешканців західного регіону України та киян (73% і 71% відповідно), а найнижча на півдні та сході країни (36% і 27%). Чоловіки більшою мірою підтримують вступ до НАТО, ніж жінки (60% проти 47% серед жінок).

  Опитування проводилося GfK Ukraine на замовлення громадської організації Фонд "Відкрита політика" протягом 24-28 вересня 2014 року. Обсяг вибірки: 976 респондентів, які не відкидають можливість взяти учать у виборах до Верховної Ради України, віком від 18 років (відповідно до національної репрезентативної вибірки). Опитування проводилось методом телефонного інтерв'ю (дзвінки на мобільні номери). Максимальна похибка – 3,1%.

  Попередній матеріал
  Протягом двох тижнів з російського полону звільнено 468 українців
  Наступний матеріал
  АТО: хроніка дня
  Теги:
  Loading...