Банер на підтримку Сенцова в Москві
Банер на підтримку Сенцова в Москві Новая газета

Вручення премії Сахарова наближає момент звільнення Сенцова – Президент

Олег Сенцов – це приклад безкомпромісної боротьби, вірності переконанням, незважаючи на нелюдські репресії й тортури кремлівського режиму

Присвоєння українському політв'язневі Олегу Сенцову премії Сахарова – це вчасний сигнал підтримки режисера. Про таке Президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Вдячний Європейському парламенту за важливе рішення – надати престижну премію Сахарова саме українцю Олегу Сенцову. Дуже вчасний і заохочуючий сигнал підтримки у вкрай драматичний момент життя українського патріота. Це визнання і високе відзначення сміливості і стійкості Олега, взірець для всього світу боротьби за справедливість, гідність, європейські цінності та права людини", – зазначив Глава держави.

Він також відзначив, що Сенцов – це приклад безкомпромісної боротьби, вірності переконанням, незважаючи на нелюдські репресії і тортури кремлівського режиму та цинізм російських можновладців.

"Увесь демократичний світ разом з Україною бореться за його свободу та життя. Впевнений, що це рішення Європейського парламенту наблизить момент звільнення Олега Сенцова", – резюмував Порошенко.

Як інформував 5.UA, 25 жовтня стало відомо, що Олег Сенцов став лауретом премії Сахарова "За свободу думки". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: У Санкт-Петербурзі люди вийшли з вимогою звільнити українських в'язнів зі "списку Сенцова"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія відповідатиме в Гаазі за призови українців в анексованому Криму
Наступний матеріал
Бойовики обстріляли житловий сектор Майорська