5.ua

ВРУ провалила всі 6 законопроектів стосовно лікування Тимошенко (оновлено) [відео]

  Зранку до наявних 4 документів про лікування засуджених додали ще 2 – позафракційного Олега Ляшка та Андрія Кожем’якіна із «Батьківщини». Спостерігати за роботою Ради прибула і спецмісія Європарламенту – Пет Кокс та Олександр Квасневський. Утім, ухвалити депутатам вдалося лише 1 пункт зі списку Фюле, а саме – зміни до виборчого законодавства. Провальне голосування щодо Тимошенко опозиція зустріла вигуками «ганьба» та закликами застосувати санкції проти українських можновладців.

  Ірина Геращенко, народний депутат, «УДАР»: «Я звертаюся від нашої фракції до, панове, Кокса і Квасневського. Будь-ласка, прийшов час вводити санкції проти тих, хто сьогодні гальмує європейську інтеграцію України!»

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Президент Янукович, який боявся підписати указ про помилування Тимошенко і перекинув м’яч на плечі парламенту, … запропонував прийняти у парламенті закон і одночасно дав вказівку своїй партії не голосувати за жоден закон. Пане голово, я вам офіційно передаю, проект указу Президента України про помилування Юлії Тимошенко. Нехай підписує указ!»

  Натомість, у провладній силі зауважили, законопроекти про лікування засуджених потрібно продовжити опрацьовувати на робочій групі. Про це заявив регіонал Володимир Олійник. Він наголосив, у питанні Тимошенко потрібно шукати компроміс і звинуватив у зриві голосування представників опозиції.

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: «Якась дивна істерика у цьому залі – і непідкупна радість на ваших обличчях, що це питання сьогодні уже не буде розглядатися. Але ми вам такого шансу не дамо. Ми закликаємо до роботи  в робочій групі – продовжити шукати компроміс. Це питання непросте!»

   

  Попередній матеріал
  Янукович схвалив прийняття Верховною Радою закону про вибори
  Наступний матеріал
  Фюле знову летить до України – рятувати асоціацію (оновлено) [відео]
  Теги:
  Loading...