Фото dt.ua

ВРУ обговорить воєнний стан на Донбасі та зарплату для зрадників

  Свобода пропонує обговорити в парламенті можливість введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях. Про це заявив лідер ВО Свобода Олег Тягнибок на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради – повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.


  Тягнибок також виступає за "проведення повномасштабної військової операції з витіснення терористів". На його думку, гострим залишається і питання можливої ​​добровільної евакуації мирних жителів із зони дії терористів на Донбасі.

  Крім цього, Тягнибок обурений тим, що співробітники міліції та представники місцевих органів влади, які стали зрадниками, досі отримують зарплату з держбюджету України. Тому "Свобода" пропонує проект постанови "про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів", що передбачає проведення спеціальної перереєстрації співробітників органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки, охорони державного кордону протягом місяця.

  Нагадаємо, сьогодні з ночі терористи намагаються взяти штурмом управління Луганського прикордонного загону. Атака ведеться із житлових будинків, у яких залишаються мешканці, а сили АТО не надають жодної суттєвої допомоги оборонцям.

  Попередній матеріал
  У Росії розглядається питання депортації Арбузова та Клименка – джерело
  Наступний матеріал
  Семерак: Кабмін ризикує не розпродати автівки з аукціону