5.ua

ВРУ досі не почала розгляд євроінтеграційних законопроектів (оновлено) [відео]

  Вечірнє засідання Верховної Ради, на якому планують проголосувати євроінтеграційні законопроекти - досі не розпочалося. Керівників парламенту у сесійній залі немає. Натомість, присутні депутати від усіх, окрім КПУ, фракцій, а також донька Юлії Тимошенко - Євгенія.

  Причини затримки засідання – зустріч спікера Володимира Рибака зі спостерігачами від Європарламенту Петом Коксом та Олександром Квасневським досі триває. Очікується, що європейські гості під час вечірнього засідання Ради сидітимуть у ложі дипломатів. Сьогодні члени місії спілкувалися із українським Президентом. Однак, про що саме говорили – невідомо. Завтра спостерігачі від Європарламенту планують зустрітися із прем’єром Миколою Азаровим, а також відвідати Юлію Тимошенко у харківській лікарні Укрзалізниці. Візит, за інформацією агенції УНІАН, запланований на першу половину дня.

  Із 16-ї години мало розпочатися вечірнє засідання Ради, на якому планують проголосувати євроінтеграційні законопроекти: про прокуратуру, вибори та лікування засуджених за кордоном. На вимогу опозиції, їх планують опрацювати одним пакетом. Який саме законопроект про долю Юлії Тимошенко винесуть на голосування – поки що невідомо. Одностайного рішення щодо цього питання немає ані в опозиції, ані в провладній силі.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Ми готові на будь-які компроміси. Ми запропонували пакет з трьох законопроектів. Перше – прийняти законопроект в першому читанні про звільнення Юлії Тимошенко, внесений Лабунською. Друге – прийняти в першому читанні законопроект про прокуратуру, і третє – прийняти в першому читанні законопроект про вибори України».

  Юрій Мірошніченко, представник Президента у ВРУ: «Є політична воля проводити консультації і шукати вихід. Партія регіонів пропонує створити робочу групу, де б можна було це питання узгодити і підписати закон всім разом, від всіх фракцій. Поки-що такого бажання і такої готовності немає від опозиції».

  Попередній матеріал
  У Києві посмертно нагородили 5-х українців за порятунок євреїв під час війни [відео]
  Наступний матеріал
  У Сімферополі під дощем помітингували до 300 комуністів [відео]
  Теги:
  Loading...