5.ua

ВРУ додала Яценюку повноважень і звернулась до ООН

  Євроінтеграційний курс України підтвердила Верховна Рада. Цю постанову запропонував проголосувати спікер Олександр Турчинов на прохання уряду.

  Парламент уповноважив прем’єра Арсенія Яценюка якнайшвидше підписати угоду про асоціацію України з Євросоюзом. Також Верховна Рада ухвалила звернення до Організації об'єднаних націй із закликом негайно розглянути ситуацію у Криму. У документі Україна звинуватила Росію в необґрунтованій агресії та спробі анексувати частину української території. Офіційний Київ залишив за собою право звернутися до регіональних військових блоків та країн із проханням допомогти забезпечити територіальну цілісність. Комуністи і регіонали за звернення не голосували.

  Борис Тарасюк, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Я вважаю абсолютно виправданим звернення до Організації об’єднаних націй, яким Верховна Рада звернеться до ООН з тим, щоби провести спеціальну сесію Генеральної асамблеї ООН. Це звернення відкриє дорогу до спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН, яка може прийняти рішення на користь України".

  Сергій Тігіпко, народний депутат, ПР: "Ми вважаємо, що якщо ми проголосуємо за відповідну заяву до Організації об’єднаних націй, є деякі висловлення там, які носять провокативний характер. Ми вважаємо, що такі звернення ми повинні голосувати після того, коли ми побачимо, що відбудеться в Криму. Тому сьогодні за таке звернення голосувати Партія регіонів не буде".

  Попередній матеріал
  МВС: під час захоплення банку у Києві ніхто не постраждав
  Наступний матеріал
  Прикордонникам у Криму виплатили додаткове грошове забезпечення
  Теги:
  Loading...