ВР звернулась до світу з вимогою визнати "ДНР/ЛНР" російськими терористами

  Верховна Рада закликала Європарламент, ПАРЄ, США та інші країни світу й надалі тиснути на Росію шляхом санкцій та визнати так звані "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями.

  Звернення українського парламенту підтримав 241 народний депутат. Зі слів політиків, Україна і вся світова спільнота має визнати "ДНР" та "ЛНР" не лише терористичними, а й угрупуваннями іноземного походження. Наголошують: частину нашої держави окупували саме російські найманці, тож угруповання є утвореннями з іншої країни.

  Нардеп Олег Березюк пояснює: ""ДНР" та "ЛНР" є терористичні організації не нашої країни. Треба визнати не те, що вони просто є терористичні організації, а що вони є альянти, утворення чужої країни, яка вступила з агресією в Україну і її завойовує".

  Крім того, голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає владу розглянути постанову про вихід України з СНД – Співдружності незалежних держав, яку утворили країни-вихідці з СРСР. Адже усі питання у цій організації вирішує нині Росія – держава, яка є агресором і окупантом України. "Знаходження України в цій структурі, де абсолютне лідерство належить РФ і Путіну – є просто приниження для України", – вважає Тимошенко.

  Але сьогодні таку постанову до порядку денного народні депутати не включили – обіцяють повернутися до неї згодом.

   

  Попередній матеріал
  У Вірменії розлючені громадяни оточили російську військову базу
  Наступний матеріал
  Рада дозволила жінкам виходити на пенсію з 55 років

  Яценюк закликав усі світові організації визнати "ДНР/ЛНР" терористами

  Більшість фракцій Європарламенту не пропонують визнати "ДНР" та "ЛНР" терористами

  Російські терористи атакують цивільні об’єкти Авдіївки

  У Раді вшанували жертв тероризму і з трибуни назвали Путіна "х..лом"