socportal.info

ВР проголосувала за створення німецько-української промислово-торговельної палати

  Парламент ратифікував угоду з німецьким урядом, яка покликана сприяти розвитку торговельно-економічних відносин між країнами

  Сьогодні, 16 березня, народні депутати ухвалили закон "Про ратифікацію угоди між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина про заснування Німецько-Української промислово-торговельної палати". Ратифікацію документа підтримали 238 парламентаріїв, пише espreso.tv.

  Зазначається, що угода між Кабміном та німецьким урядом була укладена 23 жовтня минулого року. Вона передбачає заснування двосторонньої німецько-української промислово-торговельної палати, метою діяльності якої є сприяння розвитку торговельно-економічних відносин між підприємствами та організаціями країн. Також документом передбачається захист інтересів бізнесу обох держав та сприяння економічному обміну в обох напрямках.

  Угода спрямована на посилення двосторонніх торговельних відносин, формалізацію визнання України як важливого торгового партнера Німеччини та розвиток перспективних напрямів двостороннього співробітництва між Україною та Німеччиною. 

  Нагадаємо, також у середу Верховна Рада затвердила угоду про державні закупівлі.

  Попередній матеріал
  Марушевська передала прокуратурі компромат на свого заступника
  Наступний матеріал
  До Іловайська прибув черговий російський ешелон з боєприпасами – Лисенко
  Теги:
  Loading...

  Закон про електронне декларування отримав позитивну оцінку Єврокомісії - Данилюк

  Порошенко підписав закон про електронне декларування

  Рада проголосувала за президентські зміни до закону про електронне декларування

  ВР оприлюднила президентський варіант закону про електронне декларування