5.ua

ВР поновить роботу о 16-ій годині [відео]

  Ранкове засідання парламенту закрили. Робота відновиться о 16-ій годині. До того часу спікер запросив до себе керівників фракцій та представника позафракційних депутатів  - щоб узгодити питання, які ставили на голосування. На церемонію відкриття четвертої сесії прийшли й члени уряду.  

   

  Опозиція скандувала в бік членів Кабміну несхвальні гасла. Під ці вигуки виконувачі обов'язків міністрів  залишили урядову ложу. Далі почалися виступи народних обранців. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов закликав опозицію спільними зусиллями знайти вихід із кризи. У відповідь лідер «УДАРу» Віталій Кличко наголосив, що вбачає вихід із цієї кризи у поверненні до Конституції зразка 2004-го року.

  Олександр Єфремов, голова фракції ПР: «Для консолидации всех сил ответственных за консолидацию страны президентом были предложины наивысшие посты в кабинете министров Украины лидерам оппозиции. В ответ от оппозиционных политиков расстерянная тишина или дикие рёвы как сегодня, а радикалы пытаются обострять ситуацию. Это тупик».   

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Ми повинні йти цивілізованим шляхом. Зупиняємо диктатуру повертаємося до конституції, яка робить депутатів суб’єктами прийняття рішень, а не кнопкодавами. Ми також повинні оголосити вибори у Києві та обласних центрах де вони не відбуваються багато місяців».

  Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»: «Шановні депутати, шановні члени уряду, які так швидко зникли звідси. Ви хочете продовження цього списку? Ви хочете продовження братовбивства і кровопролиття на вулицях Києва? Мені здається прийшов час все це зупинити».   

  Попередній матеріал
  Українська митниця заблокувала гуманітарну допомогу Євромайдану з Польщі
  Наступний матеріал
  Завершився мітинг під стінами Печерської РДА [відео]
  Теги:
  Loading...