фото ucu.edu.ua

ВР перенесла голосування за медреформу – реакція Супрун

  Супрун просить українців звернути увагу на ставлення нардепів до медреформи

  Медична реформа буде розглянута парламентом у вересні, до того часу Міністерство охорони здоров'я буде працювати над нормативними документами, щоб з 1 січня таки дати старт медреформі на первинній ланці. Про це журналістам сказала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, повідомляє "Укрінформ".

  "Зараз ми працюємо з постановами, наказами і напрацюваннями з документами, які нам потрібно розробити як підзаконні акти, щодо змін. Сподіваємося, що у вересні проголосують (законопроекти щодо медичної реформи – Ред.) і ми вкладемося в бюджет 2018 року. ... Ми вже створюємо реєстри лікарів і медзакладів, потім вони почнуть створювати реєстри своїх пацієнтів. Думаю, до 1 січня буде багато зроблено, щоб ми могли на старті починати змінювати систему", – заявила Супрун.

  В.о. міністра зауважила, що з боку МОЗ та Комітету ВР з питань охорони здоров'я було зроблено все необхідне, щоб доопрацьовані законопроекти потрапили сесійний зал. Втім народні депутати не знайшли часу на розгляд медичної реформи.

  Вона наголосила, що українцям варто звернути увагу на те, як народні депутати поставилися до питання, яке стосується кожної людини в країні. 

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 13 липня 2017 року, народні депутати на вечірній сесії повинні були розглянути пенсійну, освітню та медичну реформу. Для того, щоб встигнути проголосувати всі питання, депутати подовжили свій робочий день до 20-ї години, втім часу їм вистачило лише на те, щоб ухвалити в першому читанні законопроект стосовно пенсійної реформи.

  Попередній матеріал
  Київський фунікулер на місяць припиняє роботу – "Київпастранс"
  Наступний матеріал
  Військовий розповів подробиці ворожого обстрілу на околиці Мар'їнки, під час якого поранено двох армійців
  Loading...