ВР не захотіла змінювати межі виборчих округів на Донбасі

  Верховна Рада не підтримала законопроект про внесення змін у законодавство, які б дозволили змінити межі деяких округів і зменшити витрати на вибори.


  За законопроект проголосували лише 134 народні депутати із 317 зареєстрованих у сесійній залі, передає "Радіо Свобода".

  Зокрема документ не підтримали депутати з фракцій Партії регіонів, ВО "Свобода" і групи "За мир та стабільність". Законопроект вніс на розгляд парламенту позафракційний депутат Давид Жванія.

  Відповідно до проекту закону, з огляду на ситуацію на Донбасі, пропонувалося дозволити ЦВК переглянути і змінити межі та центри одномандатних округів у цих областях.

  Також законопроектом пропонувалося дозволити виборцям, за наявності відповідного звернення в орган ведення Державного реєстру виборців, тимчасово змінити місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

  Низка положень законопроекту прописана з метою зменшення витрат із державного бюджету на фінансування виборів. Зокрема, пропонувалося зменшити мінімальний склад окружних та дільничних виборчих комісій, не передбачати навчання членів виборчих комісій та проведення передвиборної агітації у друкованих та електронних (аудіовізуальних) засобах масової інформації за рахунок коштів Державного бюджету України.
  Попередній матеріал
  Проти екс-начальника Генштабу відкрито кримінальне провадження за дезертирство
  Наступний матеріал
  Прикордонники за добу тричі вступали в бойовий контакт з ворогом
  Теги:
  Loading...