5.ua

Власенко назвав несенітницею заяву Лукаш про те, що Янукович немає можливості для помилування Тимошенко [відео]

  Нісенітницею назвав заяву Олени Лукаш про те, що Янукович немає правових підстав для помилування Тимошенко захисник Сергій Власенко. В ефірі «5 каналу» він наголосив, президент може підписати указ про помилування і без рішення відповідної комісії.

  Сергій Власенко, адвокат Юлії Тимошенко: «Конституція України надає Президенту України безобмежне право на здійснення помилування. Навіть його указ, який встановлює певні обмеження не встановлює тих обмежень про які говорить Олена Лукаш. Вона також згадала Комісію по помилуванню і про те, що цією комісією прийняте якесь рішення, так от я хочу пані Олені нагадати, що Комісія по помилуванню є дорадчим органом при Президенті, і Віктор Янукович може як погодитись так і не погодитись з Комісією по помилуванню».

  Напередодні міністр Юстиції заявила, що вона не бачить юридичних підстав для помилування Віктором Януковичем екс-прем`єрки. Хоча й додала, що це її особиста думка. За алгоритмом звільнення ув’язнених своє слово має сказати відповідна комісія. А вона вже вирішила, що звільняти екс-прем’єрку зарано! Вирішення питання Юлії Тимошенко залишається ключовою вимогою Європи для підписання Угоди про Асоціацію на вільнюському саміті у листопаді.  

  Попередній матеріал
  Опозиційні партії проводять свої з'їзди
  Наступний матеріал
  «Батьківщина» та «Свобода» проводять з`їзди щодо виборів у 5 округах