Візит Медведєва до України (репортаж)

  Президенти України і Росії підписали низку спільних міждержавних заяв. Зокрема, з питань удосконалення системи європейської безпеки, врегулювання придністровської проблеми, безпеки в Чорноморському регіоні. Також було підписано декілька міжурядових угод. Серед них - про демаркацію кордону. Крім того, угоди щодо міжвідомчої співпраці на найближчі роки підписали Міністерства освіти і науки, а також культури і туризму України і Росії.

  Ірина Герасимова, 5 канал: "З хорошою погодою, яку напередодні свого візиту замовляв Дмитро Медведєв, в Україні не склалося. Зливою зустрів Київ російську делегацію. Тож погода отримавши політичне забарвлення вийшла на перший план у розмовах президентів".

  Поки на Банковій готували ґанок для офіційної церемонії і замітали сліди зливи негода застала президентів у парку Слави. Вшанувати пам`ять жертв Голодомору і полеглих у війні не завадив ні дощ, ні сильний вітер.

  Замочивши піджаки і ноги - президенти поїхали до Адміністрації для офіційних переговорів. І хоча в небі прояснилось - спогади про ранкову зливу не покидали президентів і під час розмови віч-на віч.

  Від дружніх діалогів до державних справ. Після засідання міжурядової комісії сторони підписують низку документів про співпрацю. Дива не сталося, угоди про які увесь минулий тиждень говорила українська опозиція, в переліку офіційних документів немає. На прес-конференції російський президент зізнається - в енергетичній галузі і в авіабудуванні країни обов`язково співпрацюватимуть, але здачі національних інтересів з боку офіційного Києва не буде.

  Те, що нинішня співпраця з Росією - йтиме на користь Україні - для пересічних громадян стане відчутно вже цього року, обіцяє Віктор Янукович.   

  Завтра офіційний візит російського президента продовжиться. Дмитро Медведєв планує сам поговорити з українськими студентами, а разом з Віктором Януковичем - з бізнесменами. Синоптики знову прогнозують дощі.   

  ***

  Попередній матеріал
  АН-24 із 43 людьми на борту розбився в Афганістані
  Наступний матеріал
  Бійка у ВР: Парубій оскаржив порушену проти нього кримінальну справу
  Теги: