5.ua

Віце-прем’єри визначили та розподілили свої повноваження в уряді

  Уряд визначив питання, що належать до компетенції першого віце-прем’єр-міністра та віце-прем’єр-міністрів, а також установив порядок здійснення повноважень посадовців у разі їх відсутності. Відповідну постанову, як повідомляє урядова прес-служба, Кабмін прийняв на засіданні 12 березня 2014 року.

  Зокрема, визначено, що перший віце-прем’єр і віце-прем’єр-міністри забезпечують виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів за відповідними напрямками, відповідають за підготовку питань для розгляду на засіданнях Уряду та беруть участь у їх розгляді. Також забезпечують взаємодію Кабінету Міністрів з Президентом і Верховною Радою з питань діяльності Уряду, інших органів виконавчої влади.

  Також визначено питання, які належать до компетенції кожного із згаданих посадовців персонально. Зокрема, до компетенції Першого віце-прем’єр-міністра Віталія Яреми належать питання забезпечення зміцнення національної безпеки і обороноздатності України, оснащення Збройних Сил та інших військових формувань, охорони та захисту держкордону, охорони і забезпечення громадського порядку, цивільного захисту, діяльності органів юстиції та взаємодії з судовими органами, охорони прав інтелектуальної власності, космічної діяльності тощо.

  "До компетенції Віце-прем’єр-міністра Олександра Сича віднесено питання культури та мистецтв, державної мовної політики, розвитку інформаційного суспільства, забезпечення захисту суспільної моралі, освіти і науки, молоді та спорту, охорони здоров’я, збереження національної пам’яті та інші", - повідомляє прес-служба.

  Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман опікуватиметься питаннями розвитку регіонів, удосконалення територіальної діяльності влади, будівництва, житлової політики, транспорту, поштового зв’язку, управління державною службою, реформування системи надання адмінпослуг, земельних відносин тощо.

  "Визначено і порядок заміни посадовців. Так, у разі відсутності Першого віце-прем’єр-міністра Віталія Яреми повноваження виконує Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич. В свою чергу у разі відсутності Віце-прем’єр-міністра Олександра Сича його повноваження здійснюватиме Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман, і навпаки - у разі ж відсутності Гройсмана його замінятиме Олександр Сич", - заявили в прес-службі Кабміна, коментуючи визначення повноважень керівників українського Уряду.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада провалила голосування за призначення суддів Конституційного суду
  Наступний матеріал
  Європарламент схвалив фінансову допомогу Україні в розмірі 11 млрд євро
  Теги:
  Loading...