Вінницька міськрада пропонує делегувати до Криму депутатів ВР

  Делегувати до Криму депутатів Верховної Ради, для вирішення ситуації на півострові.

  Таке звернення до центральної влади на позачерговій сесії ухвалили депутати Вінницької міської ради. Крім того вони написали лист-звернення до міст–побратимів і партнерів у Росії: Липецька, Бєлгорода, Іжевська та Невського району Санкт-Петербурга. У ньому вінницькі депутати просять своїх колег і мешканців звернутися до президента Володимира Путіна з проханням вивести російські війська з території України.

  Сергій Моргунов, Секретар вінницької міської ради: «Ні для кого не секрет, як в засобах масової інформації російських висвітлюються події в Україні, тобто це реально заангажовано і тільки шукають любий привід для того, щоб оправдати перебування військових формувань Росії на території України. Ми наполягаємо на вжитті вичерпних заходів, щодо стабілізації ситуації і збереження територіальної цілісності України. Ми визнаємо легітимність діючої влади та вимагаємо від неї ефективних дій».

  Степан Бессолов, депутат Вінницької міської ради: «Мы призываем Вас обратится к руководству Вашего государства с просьбой не втягиваться во внутреннеполитический конфликт в Украине».

  Попередній матеріал
  Росія може використовувати конфлікт у Криму, щоб приховати власні економічні провали - експерт
  Наступний матеріал
  Березовський пропонував українським офіцерам зарплату російських військових
  Теги:
  Loading...