5.ua

Вікторія Сюмар пішла з посади заступника секретаря РНБО

  Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар написала заяву про власне звільненя з посади.
  Про це вона 6 червня (у День журналіста) повідомила на своїй сторінці Facebook.

  Своє бажання звільнитись вона пояснила тим, що відтепер інформаційну політику у сфері національної безпеки має формувати нова команда нового Президента.

  "Написала заяву про звільнення за власним бажанням, як і обіцяла відразу після призначення. Завдання було втримати ситуацію у перехідний період. Тепер - інформаційну політику має формувати команда обраного Президента в АП. В такий час, коли люди щогодини чекають пояснення влади, все має бути чітко скоординовано на найвищому рівні",- впевнена Вікторія Сюмар.

  Своїм здобутком вона назвала початок роботи зі створення нового інформаційного простору в Україні.
  "Що вдалося зробити за сто днів? Вдалося закласти структурні зміни в сфері інформбезпеки на рівні фундаментальних речей, одночасно вирішуючи масу оперативних завдань, пов’язаних з війною. Головний здобуток - українські ЗМІ стали справді українськими. Останні три місяці країна жила в єдиному інформаційному просторі, де була спільна цінність - суверенна і цілісна Україна", - написала Сюмар.

  Про свої подальші плани вона не повідомляє, натомість впевнена у здатності нових людей змінити країну.

  "Без раціонального підходу до політики та державного управління довгий період «турбулентності» країні та всім нам забезпечений. Такі нові команди з новими баченням на підході:). 
  За останні півроку всі ми зробили так багато, що не вірити в Україну та українців вже не можна). І цей досвід дає надію навіть не на швидкі, а на стрімкі перетворення, бо саме вони сьогодні - умова виживання країни. Сильні виклики завжди формують сильні відповіді", - пише Сюмар.
  Попередній матеріал
  Росія заборонила українську картоплю
  Наступний матеріал
  Олланд та Путін вчора поговорили про Україну та потисли руки