president.gov.ua

Вік призовників збільшать з 18 до 20 років – Порошенко

  Президент України Петро Порошенко заявив, що нової мобілізації найближчим часом не планується, призов буде збережено, до того ж буде збільшено вік призовників.

  "Якщо буде загострення на фронті – мобілізація негайно буде оголошена. Якщо буде продовжуватися мирний процес, ми будемо мати виведення іноземних військ з території України, повернення українського контролю над державним кордоном, ми зможемо зменшити обсяги мобілізації", – сказав Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє прес-служба Президента.

  При цьому він зазначив, що контрактна складова українського війська буде зростати. "У Державному бюджеті необхідно передбачити зростання грошового забезпечення українського воїна. Коли український контрактник буде отримувати 6-7 тисяч гривень, якість українського війська, тих, хто піде захищати зі зброєю в руках Україну, буде підвищуватись", - сказав глава держави.

  Зі слів Порошенка, відмовлятися від призову держава не буде. Призовники гарантовано не будуть направлятися до зони АТО, а вік тих, хто підлягає призову, буде збільшено з 18 до, приблизно, 20 років. "Це має бути вже сформована особистість, яка протягом максимум року, а може – менше, навчиться військовій справі, для того, щоб, якщо буде необхідність захистити зі зброєю в руках Батьківщину, ця людина була здатна, навчена, натренована, обстріляна. Ми кардинально змінили підходи до Збройних Сил", - сказав Президент.

  Як повідомляв 5.ua, наступного року усі підрозділи Збройних сил України переведуть на нову систему харчування.  

  Попередній матеріал
  У жителя Авдіївки міліція викрила гранатомет та боєприпаси
  Наступний матеріал
  Підвищені пенсії і зарплати для бюджетників будуть виплачені на початку жовтня - Яценюк
  Теги:
  Loading...