Мер Перемишля, Роберт Хома фото із соцмереж

"Відповідальне рішення": СБУ скасувала заборону на в'їзд до України меру Перемишля – речниця служби

  Спікер спецслужби зазначила, що у СБУ розуміють: заборону в’їзду меру Перемишля активно намагалася використати "третя" сторона для внесення розколу у стосунки між Україною та Польщею

  Служба безпеки України скасувала своє рішення про заборону на в'їзд в Україну на 5 років для мера польського Перемишля Роберта Хоми. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська. 

  "Українська сторона позитивно сприйняла оцінку мера Перемишля, яку він публічно дав антиукраїнським маршам у місті. Саме тому Служба прийняла відповідальне рішення про скасування заборони на в'їзд в Україну меру польського міста Перемишля Роберту Хомі", – написала вона на сторінці у Facebook.

  Гітлянська пояснила, що рішення про заборону або скасування заборони на в'їзд в Україну будь-якої особи приймається "з урахуванням комбінації безпекових та міжнародних чинників". "Саме під цим кутом Служба безпеки України аналізує ситуацію щодо осіб, яким забороняється в’їзд до нашої держави, і перебуває у постійному контакті з Міністерством закордонних справ України", – уточнила вона.

  Крім того, речник спецслужби зазначила, що у СБУ розуміють: заборону в’їзду меру Перемишля активно намагалася використати "третя" сторона для внесення розколу у стосунки між Україною та Польщею. "Впевнені, що ця ситуація не стане на заваді розвитку двосторонніх відносин з братнім польським народом", – підсумувала вона.

  Нагадаємо, 17 січня мер польського Перемишля Роберт Хома заявив, що його зупинили на кордоні та не впустили до України. Пізніше у СБУ підтвердили заборону на в'їзд до України меру Перемишля та уточнили, що відповідне рішення було прийнято "в інтересах забезпечення безпеки нашої держави" та буде дійсним ще 5 років.

  Попередній матеріал
  У Нацкомісії розповіли, яка нова інформація з'явиться у платіжках за газ
  Наступний матеріал
  Українська біатлоністка перемогла на чемпіонаті Європи у спринтерській гонці

  Грицак: Заборона на в'їзд мера Перемишля матиме для нього позитивні наслідки

  Польща направила Україні ноту протесту через заборону на в'їзд мера Перемишля

  "Не уявляємо подальшої співпраці": Польща погрожує Україні серйозними наслідками через заборону на в'їзд меру Перемишля