Відновлення ядерного статусу України вимагає низка партій

  Відновлення ядерного статусу України вимагають низка партійних організацій. Через різку заяву російського лідера Дмитра Медведєва вони звернулися із цим до Президента, Прем`єр-міністра та Голови Верховної Ради. Кримські організації партій Народний рух України, УНП, Конгресу українських націоналістів, Собору та Всеукраїнського об`єднання "Свобода" заявляють - колишніх ядерних держав не буває.

  "Якщо українцям кидають виклик - то вони мають бути готовими до захисту", - йдеться у зверненні.

  На переконання авторів, до кінця року треба змонувати і поставити на бойове чергуваннч 15-20 тактичних ядерних (уранових та плутонієвих) боєголовок на ракети середньої дальності.

  Праві звертають увагу на те, що ультиматум Медведєва з`явився наступний день після того, як він вніс до парламенту оновлений закон "Про оборону".  За ним, російський президент може отримати право одноосібно ухвалювати рішення про напад на інші держави.

  Окрім  того, Українська народна партія вимагає негайного відкликання посла Костянтина Грищенка із Москви. І розцінили учорашнє звернення Дмитра Медведєва до українського колеги як попередження про війну.

  Попередній матеріал
  Кияни побачать зорепад
  Наступний матеріал
  Кабмін звільнив "головного тюремника" України
  Теги:
  Loading...