Від реакції влади на «Народний марш протесту» 24 серпня залежатиме сучасна українська історія - Стецьків

  Від реакції влади на «Народний марш протесту» який опозиція планує провести 24 серпня на 20-річницю незалежності України залежить як буде рухатись українська історія. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від НУ-НС Тарас Стецьків.

  «У мене складається враження, що вона сама пише сценарій революційного самосуду, який буде уже не таким співочим, як був майдан. Я би дуже не хотів, щоб так було. Але це залежить від опозиції, а від влади, з рештою 24 серпня, 20-річниця незалежності та її святкування покаже, адже опозиція збирається пройти «Народним маршем» на Хрещатику і від того, як буде реагувати на це влада буде залежати, як буде рухатись українська історія», – заявив політик.
   
  Стецьків зазначив, що сучасна опозиція нагадує опозицію за часів акції «Україна без Кучми», а по деяких ознаках Комітет опору диктатурі, створений нинішню опозицією, нагадує,Форум національного порятунку, який був створений у 2001 році.
   
  «Так, по деяких ознаках «Комітет опору диктатурі» нагадує «Форум національного порятунку. Я тільки вважаю, що з боку діалектики розвитку – він не буде дослідним повторенням, а може стати повторенням на значно вищому рівні. Я вважаю, що тут справа в руках лідерів опозиції», – зазначив Стецьків.

  Попередній матеріал
  У Мистецькому арсеналі відкрили масштабну виставку українського мистецтва
  Наступний матеріал
  Нові жертви заворушень у Сирії
  Теги: