Від командування АТО протягом тижня відсторонено 6 офіцерів

  Від командування антитерористичною операцією на сході України протягом останнього тижня відсторонили шість офіцерів. Про це 1 вересня повідомив міністр оборони Валерій Гелетей на своїй сторінці у Facebook.


  "За останній тиждень від командування були відсторонені шість старших офіцерів. На їх місце поставлені молоді командири, які довели свою здатність у боях", - повідомив він.

  Одночасно Гелетей назвав "російської провокацією" заклики звільнити начальника Генштабу, генерала Віктора Муженко.

  "Саме Муженко був архітектором українських перемог на Сході. Якби не російське вторгнення, ми б неминуче завершили б активну фазу АТО вже на початку жовтня, звільнивши всю територію", - зазначив Гелетей.

  Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко пообіцяв кадрові висновки у зв'язку з останніми подіями під час проведення антитерористичної операції на сході України.

  "Ситуація ще більше загострилася в останні дні - проти України зараз почалася пряма, неприхована агресія з боку сусідньої держави", - сказав Порошенко.

  За його словами, це докорінно змінює ситуацію в зоні АТО, ставить нові, на порядок складніші питання перед українськими силовими структурами. "Ми зараз ретельно аналізуємо події останнього тижня - висновки будуть серйозні, в тому числі і кадрові", - сказав президент.

  Нагадаємо, сьогодні події на Сході "війною" назвав глава Міноборони Валерій Гелетей.
  Попередній матеріал
  Столична влада планує заборонити феєрверки у місті
  Наступний матеріал
  Аваков за два тижні презентує програму реформи МВС